İPYD Nedir ?

Proje yöneticiliğinin tüm disiplinlerde bir meslek olarak kabul görmesini sağlamak, proje yönetiminin teori ve uygulamalarını geliştirmek ve yaygınlaştırmak, proje yönetiminde profesyonelliği ve kaliteyi teşvik etmek, etik kuralların, mesleki standartların ve akreditasyon koşullarının geliştirilmesini ve korunmasını sağlamak olarak belirlediği amacıyla İstanbul Proje Yönetim Derneği 1997 yılından bu yana faaliyetlerini sürdürmektedir. 

Dinamikler Nedir ?

"Proje yöneticilerini ve proje yönetimi konusuna ilgi duyanları bir araya getirerek karşılıklı bilgi ve tecrübe paylaşımında bulunmak ve kendi alanlarında başarılı olmuş projelere yer vermek amacı ile her sene İstanbul Proje Yönetim Derneği (IPYD, www.ipyd.org) tarafından Dinamikler Proje Yönetim Kongresi düzenlenmektedir.

Türkiye'nin ilk ve en büyük proje yönetim kongresi olma özelliğine sahip "Dinamikler 2019 / 20. Uluslararası Proje Yönetim Kongresi", 11-12 Nisan 2019' de ve 13 Nisan 2019' de de "3. İnşaat Yönetimi Zirvesi" Kozyatağı Hilton Otel'de gerçekleştirilecektir.

Yurtiçi ve yurtdışından telekomünikasyon, inşaat ve taahhüt, bilişim, finans, sağlık, kamu, bilim dünyası ve sivil toplum kuruluşları olmak üzere farklı sektörlerden katılımcılara iletişim ortamı sunulması amaçlanmaktadır.

Teknoloji hızla gelişiyor ve biz içinde bulunduğumuz sektörde ayakta kalabilmek için bu hıza ayak uydurmak zorundayız. Gelişimin bize sunduğu nimetlerin farkında olmalı ve bunları doğru kullanabilmeliyiz.

Müşterilerimize hizmet etmede rakiplerimiz ile yarışmalı ve potansiyel müşterilerimize kullanabileceğimiz tüm kanallar ile ulaşmalıyız. Çok işimiz var ancak zamanımiz ve kaynağımız kısıtlı. Dünyadaki değişim ile birlikte küresel ekonomik krizi takip etmeli ve gerektiğinde tedbir almalıyız.

İstanbul Proje Yönetim Derneği sizi farklı sektörlerden ülkemizin öncü kuruluşlarının katılımcılarının da yer aldığı  Dinamikler 2018 Kongresine davet ediyor. Her yıl düzenlenen ve proje yöneticileri tarafından öncelikli olarak tercih edilen bu kongrede gelin kendinizi ve şirketinizi tanıtın. Sosyal ağlar ve diğer pazarlama kanalları ile ulaşmaya çalıştığınız kişiler ile doğrudan temas kurun.

Sponsorumuz olun, kongremizde sizin de standınız olsun. Gerek web sitemizde gerekse de basın bültenlerimizde kongremiz için yapacağımız tüm duyurularda size de yer verelim. Yazılı ve görsel basında yer almanız için birlikte çalışalım.

Yerli ve yabancı misafirlerimize proje yönetimi konusundaki başarılarınızı anlatın. Tecrübelerinizden istifade etmek isteyen profesyonellere destek olun.

Markalaşma sürecini çoktan tamamlamış uluslararası proje yönetimi kongremize katılın. Katılımınız ile bilgi birikiminizi arttırın. Mesleki ilişkilerinizi işbirliğine dönüştürün. Daha verimli ve daha etkin olmanın yollarını anlatan başarı hikayeleri, projelerinizde size de yol gösterici olacaktır.

Dinamikler 2018 kongresine ait kareler için tıklayınız.

Proje Ekibi

Zeynep SELEN
Zeynep SELEN

Zeynep SELENYapı Kredi

2018-2020 İPYD Yönetim Kurulu Başkanı

Yıldız Teknik Üniversitesi Bilgisayar Bilimleri Mühendisliğin’den 1987’de mezun oldu.Yaklaşık 30 yıllık kariyer hayatında finans sektörüne öncülük etmiş bankalarınIT departmanlarının yazılım projelerinde çalıştı.Pek çok yazılım projesinde, programcılıktan, proje ve portföy yöneticiliğine kadar çeşitligörevlerde yer aldı.Sırasıyla; İmar Bankası, Pamukbank ve Yapı Kredi Bankası’nın bilgi teknolojileridepartmanlarında yazılımcılık, proje analistliği, proje, program ve portföy yöneticiliği yaptı.2015-2018 yılları arasında Yapı Kredi Kurumsal ve Ticari Bankacılık bölümünün talepyöneticiliğinin yanısıra portföy yöneticiliği rolünü üstlendi ve bölümün bilgi teknolojileriprojelerini yönetti.İstanbul Proje Yönetimi Derneği‘ne (İPYD) 2013 yılında üye oldu ve dernek bünyesindeKariyer Koçluğu programını başlattı.2014 yılında İPYD Yönetim Kurulunda görev alarak, Profesyonel Gelişim ve Eğitim grubunadestek verdi.2017 yılında İPYD bünyesinde oluşturduğu Mentorluk Programının koordinasyonunuüstlendi ve aynı yıl P3O (Proje & Program & Portföy ) İlgi Grubu’nu kurdu.Halen 2018-2020 İPYD Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı yürütmektedir.

Zeynep SELEN

2018-2020 İPYD Yönetim Kurulu Başkanı
Emrah SAĞLAM
Emrah SAĞLAM

Emrah SAĞLAMYAPI KREDİ

DİNAMİKLER KONGRESİ PROJE YÖNETİCİSİ

Emrah Sağlam, 1992 yılında Amasya'da doğdu. 2010 yılında Ankara Süleyman Demirel Anadolu Lisesi'nden mezun olduktan sonra Yıldız Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde lisans eğitimine başladı. Öğrenim süresinde üniversite bünyesindeki Kalite ve Verimlilik kulübünün etkinliklerinde proje takımında yer aldı.  14. Dinamikler kongresinde katılımcı olarak yer aldıktan sonra 15. Kongrenin proje ekibine dahil olmuştur. Üniversite hayatı boyunca uzun dönem part time Trendyol ve THY İkram Hizmetleri A.Ş’ de çalıştı. 2016 Temmuz ayında mezun olduktan sonra  Yapıkredi Bankası’nda İş Analisti olarak çalışmaya başladı.

Emrah SAĞLAM

DİNAMİKLER KONGRESİ PROJE YÖNETİCİSİ
Esra KALMAZ
Esra KALMAZ

Esra KALMAZYapıkredi

DİNAMİKLER KONGRESİ PROJE YÖNETİCİ YARDIMCISI

1990 yılı İstanbul doğumlu olan Esra Kalmaz, lisans eğitimini Bilişim Teknolojileri ve  Uluslararası İlişkiler disiplinlerinde tamamlamış olup, 2017 yılında işletme, iletişim ve pazarlama alanlarında da kendisini geliştirmek amacı ile yüksek lisans eğitimi almak üzere Bahçeşehir Üniversitesi MBA’e başlamıştır.

 Kendisi profesyonel iş yaşamına Comel İletişim' de Kurumsal Çözümler Danışmanı olarak başlamış olup, CRM alanında teknik gelişim fırsatı bulmuştur. Daha sonra ise Yapı Kredi Bankası CRM ekibinde üç yıl boyunca danışmanlık pozisyonunda görev almıştır. 2015 yılından bu yana Yapı Kredi Bankası SAP ekibinde Modül Danışmanı olarak görevine devam etmektedir. 2017 yılı itibariyle İPYD üyesi olmuştur, Dİnamikler ekibinde, Web Sitesi ekip lideri görevini üstlenmektedir.

Esra KALMAZ

DİNAMİKLER KONGRESİ PROJE YÖNETİCİ YARDIMCISI
Seda OKUMUŞ
Seda OKUMUŞ

Seda OKUMUŞEntegre Proje Yönetim

İNŞAAT YÖNETİM ZİRVESİ PROJE YÖNETİCİSİ

Seda Okumuş, 1992 yılında İstanbul’da doğdu. Lise eğitimini Saint Joseph Lisesi’nde tamamladıktan sonra, Sabancı Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde lisans eğitimine başladı. Üniversite hayatı boyuncu çeşitli kulüp ve sosyal sorumluluk projelerinde yer aldı. 2015 yılında mezun olduktan sonra Garanti Emeklilik’te Proje Yönetimi Ofisi’nde çalışma hayatına başladı. 2017 Mayıs ayından beri Entegre Proje Yönetim firmasında İş Geliştirme ve Pazarlama’dan sorumlu olarak kariyerine devam etmektedir.

Seda OKUMUŞ

İNŞAAT YÖNETİM ZİRVESİ PROJE YÖNETİCİSİ
Ekin Su SAPMAZ
Ekin Su SAPMAZ

Ekin Su SAPMAZ

İLETİŞİM VE SOSYAL AĞLAR EKİP LİDERİ

3 Mart 1992 Ankara doğumlu Ekin Su Sapmaz, lisans eğitimini 2014 yılında TOBB Üniversitesi İşletme Bölümü’nde burslu olarak tamamlamıştır.  Lisans eğitimi sırasında Erasmus Değişim Programı ile Belçika’da Avrupa Birliği Projeleri’ne danışmanlık sunan Europe For Business firmasında üç ay süre ile Asistan Proje Yöneticisi olarak, Türkiye’de ise Arçelik ve Onok Okçuluk’ta toplamda yedi ay süre ile stajyer olarak görev almıştır. Lisans eğitimin ardından profesyonel iş hayatına Şubat 2015’te Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlük Perakende Yönetimi çatısı altında Pazarlama ve Koordinasyon Uzmanı rolü ile başlayan Ekin Su Sapmaz, görevine Yapı Kredi’de Ürün Yönetimi ve Pazarlama Uzmanı olarak devam etmektedir. 2016 yılında ise Galatasaray Üniversitesi Pazarlama İletişim Yönetimi Bölümü’nde yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır. Kendisi Nisan 2013’te Bülent Ecevit Üniversitesi “Benim Engelsiz Üniversitem” makale yarışmasında ve Kasım 2014’te “AtlasJet Jet Gibi Geçti” yarışması gezi yazısı kategorisinde birincilik, 2015 ve 2016 yıllarında ise üst üste iki kez Yapı Kredi Bankası “Evreka Fikir Geliştirme Yarışması”nda fikir şampiyonluğu kazanmış, Unicredit Hackathon ve Koç Holding Evreka2 Fikir Geliştirme Programları’nda fikir geliştirici olarak aktif rol oynamıştır. İngilizce, Fransızca ve başlangıç seviyesinde İspanyolca dillerini bilen Ekin Su Sapmaz, LÖSEV ve TEGV gönüllüsü olup, 2017 Ekim ayından itibaren de İPYD ve Dinamikler Kongresi Sponsorluk ekibi üyesidir. Kendisi gezi, dans, pul koleksiyonculuğu, deneme ve makale okur-yazarlığı ve tiyatro tutkunudur.

Ekin Su SAPMAZ

İLETİŞİM VE SOSYAL AĞLAR EKİP LİDERİ
Sedat Mança
Sedat Mança

Sedat MançaPMO Proje Yönetim Danışmanlığı

İNŞAAT YÖNETİM ZİRVESİ EKİP ÜYESİ VE WEB SİTESİ LİDERİ

Sedat Mança, iş sağlığı güvenliği ve çevre ile proje kontrol ve yönetim alanlarında ulusal ve uluslararası büyük ölçekli inşaat projelerinde 4 yıllık tecrübeye sahip bir inşaat mühendisidir. Son zamanlarda, İş geliştirme uzmanlığı tecrübesi ile proje yönetim metodolojileri, sözleşme yönetimi, planlama, hak talepleri, bütçe ve maliyet kontrol gibi konularında kendini geliştirmektedir. Mayıs 2018'den buyana PMO Proje Yönetim Danışmanlık şirketinde, merkez teknik ofis ve iş süreçlerinin geliştirilmesi konularında görev almaktadır.

Sedat Mança

İNŞAAT YÖNETİM ZİRVESİ EKİP ÜYESİ VE WEB SİTESİ LİDERİ
Yunus Yazıcıoğlu
Yunus Yazıcıoğlu

Yunus YazıcıoğluTurkcell

DİNAMİKLER KONGRESİ TEKNİK PROGRAMLAR LİDERİ

Merhaba,
23 Eylül 1985 İstanbul doğumluyum.
2014 yılında Leibniz Universitaet Hannover Matematik bölümünden mezun oldum.
Ayrıca, 2017 yılında başladığım Üsküdar Üniversitesi Nöropazarlama tezli yüksek lisans programında, tez aşamasındayım.
Daha öncesinde aile şirketi ve ufak bazı işlerde çalışmam olmasına rağmen, kurumsal iş hayatıma 2015 yılında Turkcell’de Analist olarak başladım.
2017 yılında birimim adına başladığım, Turkcell Patent Komite üyeliğini de halen devam ettirmekteyim.
İşim haricinde; İstanbul Proje Yöneticiliği Derneği (İPYD) kapsamında her yıl düzenlenen Dinamikler serisinin organizasyon ekibinde faaliyet gösteriyorum.
Yüzmek ve Boule Spiel oynamaktan keyif alırım.
Yunus.

Yunus Yazıcıoğlu

DİNAMİKLER KONGRESİ TEKNİK PROGRAMLAR LİDERİ
Ömer Berkay DAĞLI
Ömer Berkay DAĞLI

Ömer Berkay DAĞLIEntech&Semar Denizcilik

DİNAMİKLER KONGRESİ SPONSORLUK EKİP LİDERİ

Ömer Berkay Dağlı, 1991 yılında Ankara'da doğdu. 2009 yılında İSTEK Acıbadem Fen Lisesi'nden mezun olduktan sonra İstanbul Teknik Üniversitesi’nin SUNY Maritime College ile ortak yürüttüğü Deniz Ulaştırma-İşletme Mühendisliği (UOLP) çift diploma programında lisans eğitimine başladı. 2014 Temmuz ayında mezun olduktan sonra 3 yıl süre ile kimyasal tankerlerde Uzakyol Vardiya Zabitliği görevini sürdürdü. 2017 yılında University of Southampton (UK)’da Proje Yönetimi Yüksek Lisansı’nı tamamladıktan sonra Entech&Semar Denizcilik şirketinde CRM, İş Geliştirme ve Katma Değerli Servisler konularında yazılım geliştirme projelerinde, proje yöneticisi olarak çalışmaya başlamıştır.

Ömer Berkay DAĞLI

DİNAMİKLER KONGRESİ SPONSORLUK EKİP LİDERİ
Nurbanu TÜRGEN
Nurbanu TÜRGEN

Nurbanu TÜRGEN

İNŞAAT YÖNETİM ZİRVESİ EKİP ÜYESİ

Lise eğitimini Çanakkale Fen Lisesi’nde tamamladıktan sonra, İTÜ Geomatik Mühendisliği bölümünden lisans derecesi almıştır. İTÜ Gayrimenkul Geliştirme yüksek lisans bölümünden “Gayrimenkul Geliştirme Süreçlerinde Bütünleşik Yatırım Yönetimi” başlıklı master teziyle mezun olmuştur. Araştırmasında gayrimenkul geliştirme süreçlerini başından sonuna kadar PMI Metodolojisi ile incelemiştir. 2014 Proje Yönetim Zirvesi’nde, bu çalışmadan yayınladığı makaleyi  sunmuştur. 2011 yılından beri gayrimenkul sektöründe çalışmaktadır. İş yaşamına Proje Yönetim A.Ş’de gayrimenkul geliştirme uzman yardımcısı olarak başlamış, Arkitera Mimarlık Merkezi’nde yarı zamanlı editörlük yapmıştır. Turyap Genel Müdürlük’te proje koordinatörü ve Epos Gayrimenkul’de gayrimenkul geliştirme uzmanı pozisyonlarında çalışmıştır. Balıkesir Toplu Konut A.Ş.’de kentsel dönüşüm ve satış müdürü olarak görev almıştır. ULI Türkiye Genç Liderler eşbaşkanlığı yapmıştır. SPK lisanslı gayrimenkul değerleme uzmanıdır.

Nurbanu TÜRGEN

İNŞAAT YÖNETİM ZİRVESİ EKİP ÜYESİ
Fırat Can Dikme
Fırat Can Dikme

Fırat Can DikmeEntegre Proje Yönetim

İNŞAAT YÖNETİMİ ZİRVESİ EKİP ÜYESİ

Fırat Can Dikme, 1994 yılında İstanbul’da doğdu. Dereceyle girdiği İstanbul Erkek Lisesi’nden mezun olduktan sonra, Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde lisans eğitimine devam etti. Boğaziçi Üniversitesi’ne başladığında Amerikan gençlik ve liderlik vakfı Gallagher Foundation’ın Türkiye’deki 18 bursiyerinden biri oldu. İstanbul Üniversitesi İktisat bölümünde ikinci lisans eğitimine halen devam etmektedir. Akademik kariyerinin yanında sosyal ve kültürel anlamda da kendini geliştirmeye önem vererek toplumsal fayda sağlamak amacıyla 2010 yılında İstanbul Gençlik Platformu’nun kurucularından oldu. Platform ile Türkiye genelinde çok sayıda sosyal sorumluluk projesi, gençlik ve liderlik organizasyonları düzenleyerek binlerce çocuğa ve gence ulaştı. Boğaziçi Üniversitesi Yapı Kulübü’nde Civil Career organizasyon ekibinde çalıştı. İTÜ’de düzenlenen Beton Kano Yarışmasında, Boğaziçi Üniversitesi’ni karışım tasarımı ve tedarik şefi olarak görev aldığı takımıyla birlikte temsil etti ve en iyi ikinci tasarım raporunu sundu. İlkokul yıllarından bu yana TEMA ve LÖSEV gönüllüsü olarak çeşitli etkinliklerine ve çalışmalarına katıldı. 2018 Şubat ayından bu yana Entegre Proje Yönetim firmasında çalışmaktadır.

Fırat Can Dikme

İNŞAAT YÖNETİMİ ZİRVESİ EKİP ÜYESİ
Duygu KAYA
Duygu KAYA

Duygu KAYAEntegre Proje Yönetim

İNŞAAT YÖNETİM ZİRVESİ EKİP ÜYESİ

Duygu Kaya, 1991’de İstanbul’da doğdu. İstanbul Üniversitesi İnşaat Mühendisliği lisansını 2015 yılında tamamladı. Üniversite hayatı boyunca çeşitli mühendislik kulüpleri ve sosyal sorumluluk projelerinde görev aldı. Lisansı sürecinde, TÜBİTAK’ta yapı malzemeleri üzerine çalışarak sanayi destekli projeler yaptı, farklı alanlarda yarışmalara katıldı. Lisans eğitimini tamamlamasının ardından mesleki eğitimler alarak; ihale ve teklif hazırlama, iş geliştirme, planlama üzerine farklı firmalarda çalışmış olup, Kasım 2017’den itibaren Entegre Proje Yönetim Danışmanlık firmasında merkez ofis projelerinde ve iş süreçlerinin geliştirilmesi konularında görev almaktadır. Amatör olarak seslendirmeye ilgili ve müzik tutkunu olup, AKUT ve TEGV gönüllüsüdür.  

Duygu KAYA

İNŞAAT YÖNETİM ZİRVESİ EKİP ÜYESİ
Ali Yazıcıoğlu
Ali Yazıcıoğlu

Ali Yazıcıoğlu

İNŞAAT YÖNETİM ZİRVESİ EKİP ÜYESİ

Ali Yazıcıoğlu, 1987 yılında İstanbul’ da doğdu. Ümraniye Merkez Anadolu Lisesi’ nden mezunolduktan sonra, 2013 yılında HAWK Hochschule für angewandte Wissenschaft und Kunst Üniversitesi(Almanya) Mimarlık bölümünde lisans eğitimini, 2015 yılında aynı fakültenin mimari tasarım verestorasyon (yandal) bölümünde master eğitimini tamamlamıştır. Eş zamanlı olarak aöf batı avrupaAnadolu Üniversitesi lisans işletme bölümünden mezun oldu.2013-2015 yılları arasında Hannover-Almanya’ da farklı firmalarda saha ve teknik ofis mimarı olarakgörev yapmıştır. 2015 yılından itibaren inşaat sektöründe pool, spa, wellness proje - uygulamaalanında mimari ve teknik proje koordinatörlüğü görevine devam etmektedir.2018 yılında İPYD Dinamikler 2019 Proje Ekibine dahil olmuştur.

Ali Yazıcıoğlu

İNŞAAT YÖNETİM ZİRVESİ EKİP ÜYESİ

Program

Konuşmacılar 2019

Cem Arslan

Cem Arslan


Radyo Programcısı
Sunum :

detaylar
Erman Taylan

Erman Taylan

Koçfinans
İnovasyon ve Dijital Dönüşüm Yöneticisi
Sunum : Yeni Nesil Ürün Geliştirme ve Değişen Teknoloji

detaylar
Müge Çevik

Müge Çevik

Şapka Koçluk Danışmanlık
Profesyonel Akredite Koç, Yazar
Sunum :

detaylar
Tanol Türkoğlu

Tanol Türkoğlu

TT Dijital Kültür Platformu
Dijital Kanaat Önderi
Sunum : Yapay Zeka, Endüstri 4.0 ve Dijital Kültür

detaylar
Yunus Özdemir

Yunus Özdemir

Gartner
Senior Executive Partner - CEE,Turkey,Russia,EM and Africa
Sunum : Gartner’s Top 10 Strategic Technology Trends for 2019

detaylar

Duyurular

KONUŞMACI BAŞVURU FORMU - 2019

KONUŞMACI BAŞVURU FORMU - 2019

KONUŞMACI BAŞVURU FORMU - 2019 Kayıt 25

detaylar
KONUŞMACI BAŞVURU FORMU - 2019

KONUŞMACI BAŞVURU FORMU - 2019

SİZİ, DİNAMİKLER 2019’da, birbirinden farklı bir çok sektörden değerli katılımcılarımızla, kıymetli paylaşımlarda bulunmak üzere konuşmacı olmaya DAVET EDİYORUZ!

🎤 Hemen formu doldurmak için aşağıdaki linklere tıklayınız. 

👉🏻 Dinamikler Kongresi için: https://tr.surveymonkey.com/r/6SZHB3Y 

👉🏻 İnşaat Yönetim Zirvesi için: https://tr.surveymonkey.com/r/SY3KYVD

KONGRE DUYURUSU

KONGRE DUYURUSU

KONGRE DUYURUSU Kayıt 25

detaylar
KONGRE DUYURUSU

KONGRE DUYURUSU

Dinamikler 2019 20.Uluslararası Proje Yönetimi Kongresi ve 3.İnşaat Yönetimi Zirvesi tarihleri belli oldu!

📊Dinamikler 2019 Proje Yönetimi Kongresi 11-12 Nisan 2019

📈İnşaat Yönetimi Zirvesi 13 Nisan 2019

📩sorularınız için 👉🏻 saglam.emrh@gmail.com

Size Ulaşmamızı İstermisiniz ?

GEÇMİŞ YILLARDAKİ SPONSOR VE DESTEKÇİLERİMİZ

Mercedes
ACEDEMAND
DSTK-ACM
Agile Turkey
GECYIL-ALCATEL
GECYIL-ARKTERA
GECYIL-ATOS
Binat İletişim
BMO
GECYIL-BTHABER
ÇÖZÜM PARK
(EGİAD) Ege Genç İş Adamları Derneği
GECYIL-ENERJISA
FND
Garanti T.
GAS-KKB
ISETIA
İMED
Koleksiyon
LİNKTERA-OLD
Microsoft
Yapıkredi-2017
rehau
Saha BT
EMCC
Forum Makina
GECYIL-BILGEADAM
Gayrimenkul Türkiye
GECYIL-BUSINESS_MC
Mekatronik MD
Kariyer.net
GECYIL-CYBERSOFT
GECYIL-CEVRE_MUH
GECYIL-HALKGYO
Scrum Turkey
TUGİM
euro-message
GECYIL-FINANS_EMEK
GECYIL-GLN
GECYIL-GRID_TEK
GECYIL-HUAWEI
GECYIL-IRM
GECYIL-ISTE
GECYIL-4S
GECYIL-KOKTEYL
GECYIL-KORAY
GECYIL-MEDYASOFT
GECYIL-MENTOR
GECYIL-MESH
OBSS
GECYIL-ODPE
GECYIL-ORACLE
GECYIL-PLANVIEW
GECYIL-PMFORUM
GECYIL-TEPE_INS
GECYIL-TRIMLINE
GECYIL-TURKCELL
GECYIL-TAV_CONST
GECYIL-TBD
GECYIL-SODAMEDYA
System
GECYIL-PWC
GECYIL-PPG
GECYIL-PRIMAS
GECYIL-ROTA
TEB
GECYIL-SECRETCV
GECYIL-THY
GECYIL-TRADESOFT
GECYIL-WYG
GECYIL-VAKIFBANK
Yenibiriş
GECYIL-YAPI_COMTR
Ziraat T.

GEÇMİŞ YIL İNŞAAT ZİRVESİ SPONSORLARI

Türkiye Müteahhitler Birliği
Enka Systems
TUGİM
Binat İletişim
Gayrimenkul Türkiye
İstanbul Serbest Mimarlar Derneği
İmsad
İşte Proje Yönetim
PETRA
Yapı Merkezi
1InsaatveDanismanlik
Autodesk
Entegre
FND
Isetia
Agile Turkey(Zirve)
Oracle
Yapıtaşı

19

KONGRE

5.750

KATILIMCI

240

Saat Sunum

660

KONUŞMACI

Geçmiş Kongreler

19.Proje Yönetimi Kongresi

19.Proje Yönetimi Kongresi

13 - 14 Nisan 2018   Hilton Kozyatağı

Proje Yönetimi

Web sitesi için tıklayınız
18.Proje Yönetimi Kongresi

18.Proje Yönetimi Kongresi

14 - 15 Nisan 2017   Hilton Kozyatağı

Proje Yönetimi

Web sitesi için tıklayınız
17.Proje Yönetimi Kongresi

17.Proje Yönetimi Kongresi

14 - 15 Nisan 2016   Hilton Kozyatağı

Proje Yönetimi

Web sitesi için tıklayınız Program için tıklayınız
16.Proje Yönetimi Kongresi

16.Proje Yönetimi Kongresi

16 - 17 Nisan 2015   Hilton Kozyatağı

Geleceğimiz Projeler

Web sitesi için tıklayınız Program için tıklayınız
15.Proje Yönetimi Kongresi

15.Proje Yönetimi Kongresi

11 - 12 Nisan 2014   Maslak Sheraton

Geleceğimiz Projeler

Web sitesi için tıklayınız Program için tıklayınız
14.Proje Yönetimi Kongresi

14.Proje Yönetimi Kongresi

11 - 12 Nisan 2013   Maslak Sheraton

Az ile çoğu yapmalıyız

Web sitesi için tıklayınız Program için tıklayınız
13.Proje Yönetimi Kongresi

13.Proje Yönetimi Kongresi

06 - 07 Nisan 2012   Maslak Sheraton

Proje Yönetiminde Farklı Çözümler

Web sitesi için tıklayınız
12.Proje Yönetimi Kongresi

12.Proje Yönetimi Kongresi

01 - 02 Nisan 2011   Swissôtel The Bosphorus

Çok Uluslu Projeler

Web sitesi için tıklayınız Program için tıklayınız
11.Proje Yönetimi Kongresi

11.Proje Yönetimi Kongresi

02 - 03 Nisan 2010   Ceylan Intercontinental Otel

Öğrenilmiş Dersler

Program için tıklayınız
10.Proje Yönetimi Kongresi

10.Proje Yönetimi Kongresi

10 - 11 Nisan 2009   The Marmara Hotel İstanbul

21.Yüzyıl'da Projelerle Yönetim

Program için tıklayınız
9.Proje Yönetimi Kongresi

9.Proje Yönetimi Kongresi

4 - 5 Nisan 2008   The Marmara Hotel İstanbul

Proje Performans Yönetimi

Program için tıklayınız
8.Proje Yönetimi Kongresi

8.Proje Yönetimi Kongresi

13 - 14 Nisan 2007   Kadir Has Üniversitesi İstanbul

Yatırım ve Risk Yönetimi

Program için tıklayınız
7.Proje Yönetimi Kongresi

7.Proje Yönetimi Kongresi

7 - 8 Nisan 2006   İstanbul Teknik Üniversitesi

Yenilikçilik Girişimcilik ve Finans

Program için tıklayınız
6.Proje Yönetimi Kongresi

6.Proje Yönetimi Kongresi

8 - 9 Nisan 2004   Yıldız Teknik Üniversitesi İstanbul

Proje Bazlı Organizasyon ve Proje Yönetim Ofisleri

Program için tıklayınız
5.Proje Yönetimi Kongresi

5.Proje Yönetimi Kongresi

3 - 4 Nisan 2003   Ceylan Intercontinental Hotel İstanbul

 

Program için tıklayınız
4.Proje Yönetimi Kongresi

4.Proje Yönetimi Kongresi

4 - 5 Nisan 2002   The Marmara Hotel İstanbul

Proje Yönetimi

Program için tıklayınız
3.Proje Yönetimi Kongresi

3.Proje Yönetimi Kongresi

12 - 13 Nisan 2001   Lütfi Kırdar Kongre Merkezi İstanbul

2.Proje Yönetimi Kongresi

2.Proje Yönetimi Kongresi

7 Nisan 2000   Crowne Plaza, Ataköy İstanbul

Projeler Dünyası: Deneyimler ve Beklentiler

1.Proje Yönetimi Kongresi

1.Proje Yönetimi Kongresi

29 - 30 Nisan 1999  

 

Dinamikler