Gökhan Say


Gökhan Say

Gökhan Say, TED Kolejindeki eğitimini tamamlamasının ardından, 1990 yılında Hacettepe Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nden mezun olmuştur. Bu tarihten kısa bir süre sonra profesyonel çalışma yaşamına Türkiye İş Bankası’nda başlayan Say, beş yılı aşkın bir süre boyunca Dünya Bankası’nın Sağlık Reformları Projesi’nde de görev almıştır.

1999 yılına gelindiğinde ise Symantec Türkiye ofisini kurmuş ve 15 yıldan uzun bir süre boyunca Türkiye Ülke Müdürlüğü ve Güney Doğu Avrupa Bölge Müdürlüğü görevlerini yürütmüştür.

2015’te ise siber güvenlik, iş devamlılığı ve veri platform çözümleri gibi alanlara odaklanan ve BT çözümleri şirketlerine öncülük eden Innovera bünyesine ortak ve Genel Müdür ünvanıyla dahil olmuştur.

2017 yılında, bir Güvenlik Otomasyonu ve Orkestrasyonu şirketi olan AtarLabs’in kurucu ortağı olmuştur.

Siber tehditlerin Dijital geleceğimiz için en ciddi risk olduğunu savunan Say, 1999 yılından bu yana dünya çapında sayısız ülkede yaptığı binlerce konuşma ve üzerinde çalıştığı güvenlik projeleriyle farkındalık düzeyini artırma ve siber saldırılara karşı gerekli güvenlik önlemlerini alma gibi konularda kurumlara yardım etmeye kendini adamıştır.